Код Товара: 23122040
Наличие: 1
795.00грн.
Кількість деталей: 380
Розрахунковий час складання: 8 годин
Рівень складності: Середній

Подорожі – невід’ємна частина сучасного життя. У поїздках ми знаходимо нові враження, вчимося та розвиваємося. І якщо не маємо можливості вирушити за сотні кілометрів прямо сьогодні, UGEARS пропонує відчути дух мандрів, не полишаючи домівки, зі швидким і надійним вінтажним мотоциклом Scrambler UGR-10 з коляскою.

В основі дизайну моделі – так званий «мотоцикл подвійного призначення» – багатофункціональний різновид байка, що може слугувати для пересування як асфальтованими трасами, так і по пересіченій місцевості.

Пращуром цього транспортного засобу був англійський Scrambler (Скремблер) – легкий міський мотоцикл, пристосований до їзди кепськими дорогами завдяки підвіскам із збільшеними ходами та високо піднятими глушниками. Першими виготовляти скремблери почали британці Triumph і BSA у 50-роках ХХ століття. Саме звідти походить ідея та назва нової моделі Ugears. Саме в них інженери Ugears шукали натхнення, створюючи унікальний ретро-дизайн мотоцикла.

Як і прототип, Scrambler Ugears не лише швидкий, а й стійкий, завдяки маятниковій підвісці на обох колесах.

Модель приводиться у рух гумомотором, що подає енергію на механізм через ремінну передачу. Крім основної функції – передачі руху колесам – він забезпечує роботу опозитного двигуна, одного з головних елементів справжнього мотоцикла. Ключ заводу розміщено під кришкою гумомотора, яка відкривається. На одному заводі Scrambler долає шлях до 3.5 метрів. Ви можете скерувати рух моделі за допомогою поворотного керма – обирайте напрямок і сміливо газуйте!

Плануєте поїздку з другом? Чи ви один із тих, хто все своє бере з собою? Тоді маємо для вас гарну новину – у комплекті зі Scrambler(ом) ви отримаєте чудову причіпну коляску. У ньому є достатньо місця для міні-пасажирів або для перевезення невеликого вантажу – наприклад, солодощів чи канцелярських дрібниць.

Час відчиняти гараж та починати складання вашого «залізного» коня. Усі елементи Scrambler(а) виготовлені з високоякісної деревини та складаються без клею, шурупів або будь-яких додаткових інструментів. Все, що вам знадобиться – це зручна, добре освітлена робоча поверхня та ваша уява! Щасливої дороги та захопливих мандрів із ретро-мотоциклом Scrambler від Ugears!

Technical
Материал Фанера
Состояние Новое
Страна производитель Украина

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.